Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zagraliśmy z WOŚP! 26. Finał

 

 Dnia 14.01.2018 w Zespole Kształcenia i Wychowania w Pinczynie po raz  kolejny zagraliśmy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W tym roku SZTAB ORKIESTRY w PINCZYNIE nie zawiódł i może pochwalić się kolejnym rekordem zebranych środków na wyrównanie szans w leczeniu noworodków, a to wszystko dzięki ofiarności mieszkańców Pinczyna i okolic.

 

 

Czytaj więcej: Zagraliśmy z WOŚP! 26. Finał

Spotkanie opłatkowe

 Dnia 16.12.2017 zorganizowano w naszej OSP spotkanie opłatkowe dla członków oraz przyjaciół naszej jednostki. Podczas wieczerzy gościliśmy księży naszej parafii - ks. Mieczysława Bizoń oraz ks. Tadeusza Stajkowskiego, p. Edmunda Herold, komendanta gminnego ZOSP RP - dh Jarosława Kinowskiego. 

 

 

Czytaj więcej: Spotkanie opłatkowe

1% dla OSP Pinczyn

AED w OSP Pinczyn

W dniu 16.12.2016 w siedzibie firmy Dekpol S.A. z rąk Prezesa Zarządu firmy p. Mariusza Tuchlina odebraliśmy urządzenie, jakim jest automatyczny defibrylator zewnętrzny AED marki Philips wraz
z kompletnym systemem szkoleniowym oraz przystosowanym fantomem do ćwiczeń RKO.

 

 

 

 

 

Czytaj więcej: AED w OSP Pinczyn

Nawałnica 25.06.2016


Dnia 25 czerwca 2016r. około godz. 16:05 nasze zastępy zostały zadysponowane do usuwania skutków nawałnicy, która przeszła przez Pinczyn oraz okoliczne miejscowości. W wyniku intensywności zjawisk atmosferycznych awarii uległy linie energetyczne, powywracane zostały liczne drzewa, część dróg była nieprzejezdna w związku z drzewami oraz konarami, które spadły na jezdnie oraz konieczne było pompowanie wody
z zalanych budynków.

 

Czytaj więcej: Nawałnica 25.06.2016