Spotkanie opłatkowe 2017

Dnia 16.12.2017 zorganizowano w naszej OSP spotkanie opłatkowe dla członków oraz przyjaciół naszej jednostki. Podczas wieczerzy gościliśmy księży naszej parafii - ks. Mieczysława Bizoń oraz ks. Tadeusza Stajkowskiego, p. Edmunda Herold, komendanta gminnego ZOSP RP - dh Jarosława Kinowskiego.

Przy muzyce kolęd, które zagrała wszystkim zgromadzonym nasza orkiestra dęta, rozpoczęliśmy tradycyjne spotkanie opłatkowe. Po modlitwie, chwili refleksji i zadumy oraz po przemówieniach przystąpiono do tradycyjnego dzielenia się opłatkiem.

Spotkanie było również okazją do odegrania przez orkiestrę i odśpiewania przez wszystkich zebranych gromkiego 100 lat dla naszego członka honorowego, kapelmistrza - dh Wacława Ossowskiego z okazji 86. urodzin oraz dh Pawła Spica z okazji 14. urodzin.

Dziękujemy wszystkim gościom za przybycie, za dobre słowo oraz wsparcie przy organizacji tego spotkania. Podziękowania kierujemy do żon naszych członków, które to przygotowały te wspaniałe dania.