Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Solidarni z Rytlem. Zbiórka dla ofiar nawałnicy.

W dniach 17,18 sierpnia 2017 w naszej remizie została przeprowadzona zbiórka darów dla ofiar nawałnicy, która przeszła w nocy 11/12 sierpnia 2017 przez m. Rytel (gm. Czersk).

 

 

 

 

Zbiórka została zainicjowana przez panią sołtys naszej wsi spotkała się z ogromnym oddźwiękiem. Wśród nas nie brakuje ludzi dobrej woli, którym nie jest obojętny los osób, które zostały poszkodowane przez nawałnicę. Dzięki zbiórce możliwe było przekazanie: wody, żywności,słodyczy, kawy, herbaty, art. higienicznych, środków czystości, rękawic roboczych, baterii, kocy, ręczników, pościeli, olejów, paliwa, łańcuchów do pił, agregatu prądotwórczego. 

Zebrane dary zostały dostarczone do Domu Kultury w Rytlu, jednak najbardziej potrzebne są ręce chętne do pracy, których pomimo zaangażowania wielu służb wciąż brakuje. Osoby chętne mogą się kontaktować pod nr telefonu: 733-362-296.