Mistrzostwa Ratownictwa Medycznego - Skarszewy 2017

Dnia 17.06.2017r. na boisku sportowym w Skarszewach odbyły się Mistrzostwa Ratownictwa Medycznego Ochotniczych Straży Pożarnych Powiatu Starogardzkiego, w których reprezentowaliśmy gminę Zblewo.

Czteroosobowa drużyna w składzie: dh Krystian Piotrzkowski, dh Malinowski Mirosław, dh Kamil Niemczyk oraz dh Filip Rytelewski, w klasyfikacji generalnej mistrzostw uzyskała trzecią lokatę z wynikiem 55pkt., drugie miejsce zajęła drużyna OSP Skarszewy (61pkt.), natomiast pierwsze miejsce zajęła drużyna OSP Ocypel (gm. Lubichowo) (62pkt.) [Poniżej klasyfikacja końcowa] Za zajęcie III miejsca nasza jednostka została wyposażona w: fantom do ćwiczeń typ Little Anne, butlę tlenową oraz częściowe uzupełnienie torby R1. Nagrody zostały ufundowane przez Samorząd Powiatu Starogardzkiego. Serdeczne podziękowania dla organizatorów, gospodarzy, sponsorów oraz wszystkich zaangażowanych w tak wspaniałą inicjatywę.

Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Ratownictwa Medycznego Ochotniczych Straży Pożarnych Powiatu Starogardzkiego:
1. miejsce - OSP Ocypel
2. miejsce - OSP Skarszewy
3. miejsce - OSP Pinczyn
4. miejsce - OSP Starogard Gd.
5. miejsce - OSP Czarna Woda
6. miejsce - OSP Kaliska
7. miejsce - OSP Klonówka
8. miejsce - OSP Skórcz