Oblodzona jezdnia - zderzenie czołowe

Dnia 11.02. około godziny 7:15 zostaliśmy zadysponowani do usunięcia skutków kolizji na ul. Głównej.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia zastaliśmy dwa samochody po czołowym zderzeniu; Opel Zafira oraz BMW. Kierowca niebieskiego BMW został zabrany do szpitala przed przybyciem straży pożarnej. Do działań straży należało zabezpieczenie miejsca kolizji, odłączenie akumulatorów oraz usuniecie samochodów z jezdni i pozostałych po nich płynów eksploatacyjnych wraz z elementami zagrażającymi bezpieczeństwu ruchu drogowego. W akcji brał udział również zastęp z OSP Zblewo oraz oficer operacyjny. Najprawdopodobniej oblodzona jezdnia była przyczyną zdarzenia. W okolicy tego poranka były także inne kolizje oraz wypadki, także ze skutkiem śmiertelnym.