Festyn Strażacki

W dniu 30.06 przy remizie OSP Pinczyn odbył się Festyn Strażacki. W godzinach popołudniowych zabraliśmy się za rozstawianie ścianki wspinaczkowej, która była najbardziej obleganą przez dzieci atrakcją podczas festynu. Wszyscy mieli możliwość zwiedzenia naszego I wyjazdu - GBA 2,5/48: zapoznania się z jego przeznaczeniem oraz wyposażeniem. Na każdego czekała pyszna kiełbaska z grilla oraz taneczna zabawa do białego rana. Pogoda oraz mieszkańcy spisali się na medal i festyn można uznać za udany. Więcej zdjęć poniżej oraz w galerii.