Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zagraliśmy z WOŚP! 26. Finał

 Dnia 14.01.2018 w Zespole Kształcenia i Wychowania w Pinczynie po raz  kolejny zagraliśmy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W tym roku SZTAB ORKIESTRY w PINCZYNIE nie zawiódł i może pochwalić się kolejnym rekordem zebranych środków na wyrównanie szans w leczeniu noworodków, a to wszystko dzięki ofiarności mieszkańców Pinczyna i okolic.

 

 

  

Kawiarenka, bar fast-food, możliwość zbadania ciśnienia oraz poziomu cukru we krwi, występy uczniów oraz zespołów młodzieżowych to niektóre atrakcje, które czekały podczas finału. Oprawę świetlno-muzyczną zapewnił Dj MAX Team. Program finału przewidywał również licytację, która jak zawsze była zawzięta. Emocji nie brakowało również podczas głównego losowania w loterii fantowej. 

Z naszej strony również dołożyliśmy cegiełkę w organizację 26. finału. Na licytację przekazaliśmy kubek specjalnie przygotowany na tą okazję, drugi kubek czekał dla szczęśliwca loterii. Przygotowaliśmy również kącik ze sprzętem medycznym, gdzie każdy mógł nauczyć się pierwszej pomocy z zakresu resustytacji krążeniowo-oddechowej z użyciem AED, które cieszyło się zainteresowaniem głównie ze strony dzieci i młodzieży. Nasza jednostka przystąpiła do programu "Ratujemy i uczymy ratować". Nie zabrakło również koncertu Orkiestry Dętej OSP Pinczyn pod batutą dh Wacława Ossowskiego. Orkiestra wykonała znane i lubiane tematy muzyczne m.in. muzykę z filmu "Piraci z Karaibów" czy "Jak rozpętałem II wojnę światową".

Suma, która udało się zebrać podczas tegorocznego Finału to kolejny rekord: 18.363,80 zł.

Serdecznie podziękowania, że mogliśmy przyczynić się do wspólnego grania dla głównego dyrygenta pinczyńskiej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - p. Ewie Niemczyk!
Siema ! 

foto. M. Apostołowicz, F. Rytelewski