Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Spotkanie opłatkowe

 Dnia 16.12.2017 zorganizowano w naszej OSP spotkanie opłatkowe dla członków oraz przyjaciół naszej jednostki. Podczas wieczerzy gościliśmy księży naszej parafii - ks. Mieczysława Bizoń oraz ks. Tadeusza Stajkowskiego, p. Edmunda Herold, komendanta gminnego ZOSP RP - dh Jarosława Kinowskiego. 

 

 

 

 Przy muzyce kolęd, które zagrała wszystkim zgromadzonym nasza orkiestra dęta, rozpoczęliśmy tradycyjne spotkanie opłatkowe. Po modlitwie, chwili refleksji i zadumy oraz po przemówieniach przystąpiono do tradycyjnego dzielenia się opłatkiem.

 Spotkanie było również okazją do odegrania przez orkiestrę i odśpiewania przez wszystkich zebranych gromkiego 100 lat dla naszego członka honorowego, kapelmistrza - dh Wacława Ossowskiego z okazji 86. urodzin oraz dh Pawła Spica z okazji 14. urodzin.

 Dziękujemy wszystkim gościom za przybycie, za dobre słowo oraz wsparcie przy organizacji tego spotkania. Podziękowania kierujemy do żon naszych członków, które to przygotowały te wspaniałe dania.