1% podatku dla OSP Pinczyn

Szanowni Państwo,

zwracamy się do Państwa z apelem o przekazanie nam: Ochotniczej Straży Pożarnej w Pinczynie, swojego 1% podatku. Dzięki temu możliwy będzie zakup nowoczesnego sprzętu, który jest niezbędny podczas akcji ratowniczo-gaśniczych.
Przekazanie 1% podatku - nic Cię nie kosztuje. Pomagając strażakom ochotnikom, dbasz o własne bezpieczeństwo.

My dajemy z siebie 100% podczas każdej akcji, z Twojej strony wystarczy tylko 1% .

Straż dla wszystkich - wszyscy dla straży.

Zeznanie podatkowe  w części przekazania 1% podatku należy wypełnić wg poniższego wzoru:

Numer KRS: 0000 116 212
 Cel szczegółowy 1%: OSP Pinczyn, ul. Główna 1c, 83-251 Pinczyn